BMW Klub Radzyń Podlaski & Łuków
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lincoln TownCar, świetny pomysł na zarobek

Go down

Lincoln TownCar, świetny pomysł na zarobek Empty Lincoln TownCar, świetny pomysł na zarobek

Pisanie by dunda92 Sro Lip 17, 2013 5:58 pm

Witam!
Oferuję do sprzedania swoją limuzynę Lincoln Town Car. Samochód posiadam od około 3 lat, w tym czasie służył mi bezproblemowo, dając wiele radości oraz przynosząc niemałe zyski. Auto jest wyjątkowe, na każdym oglądającym robi niesamowite wrażenie, osoby podróżujące nim do Ślubu na zawsze zapamiętają ten dzień. Auto posiada piękny jasny środek (jest to rzadkość, przeważnie samochody są w środku czarne), dzięki temu Para Młoda może uwiecznić ten dzień nie tylko przy samochodzie, ale również wewnątrz auta z kieliszkiem szampana.

Auto jest bardzo komfortowo wyposażone, posiada między innymi: podwójną klimatyzację, skórzaną tapicerkę (piękny jasny kolor!), TV, sprzęt audio-video, CD, DVD, interkom (komunikacja wewnętrzna pomiędzy kabinami), lodówkę, barek (oczywiście zaopatrzony;), dodatkowe podświetlenie barków oraz sufitu, kabiny pasażerskie oddzielone są przegrodą dźwiękoszczelną i nieprzezroczystą. Zamontowane dodatkowe oświetlenie zewnętrzne, robi naprawdę niesamowite wrażenie!

Za bezpieczną i wygodną podróż odpowiada silnik o pojemności 4601 cm3 i mocy ponad 200 KM. Pomimo swego rozmiaru silnik jest bardzo oszczędny (bez problemu da się uzyskać średnie spalanie na poziomie 12 litrów lub mniej). Legendarny Lincoln Town Car w wersji przedłużonej - pojazd, którym poruszają się na całym świecie VIP-owie. Auto kojarzone z luksusem i komfortem, obecne wszędzie tam gdzie liczy się prestiż i uczczenie cennych chwil. Pojazd dla Młodych Par jak i dla młodych bawiących się ludzi. Auto jest 8 osobowe, tak więc jest możliwość zabrania 7 pasażerów.

Limuzyna zapewnia nieporównywalny komfort jazdy oraz ilość miejsca dla pasażerów, proszę nie sugerować się opisami "zwykłych" samochodów opisywanych jako "limuzyna", różnica jest naprawdę odczuwalna (szczególnie dla Panien Młodych w ich sukniach Wink Warto podczas szczególnych okazji czuć się swobodnie i komfortowo, nie wspominając już o stanie sukni po podróży w zbyt ciasnym aucie:)

Samochód jest w bardzo dobrym stanie, dbałem o niego jak mogłem najlepiej. Sprzedaję, ponieważ zmienił się charakter mojej pracy zawodowej, nie będę miał już możliwości świadczenia takich usług. Z Lincolnem rozstaję się z wielkim żalem, z pewnością już nigdy nie będę miał podobnego auta.

Kolejnym atutem samochodu jest jego długość, proszę zapomnieć o jeździe dłuższą wersją, nasze uliczki i wjazdy nie są przystosowane do tego typu samochodów. Oferowany Lincoln ze swoją długością wynoszącą 7,5 metra jest rozwiązaniem optymalnym - oferuje podróż w bardzo komfortowych warunkach jednocześnie umozliwiając wzjazd wszędzie tam, gdzie zażyczy sobie tego Klient

Osoba nabywająca Limuzynę oprócz wielkiej frajdy będzie miała również możliwość podreperowania swojego budżetu lub rozpoczęcia/rozwinięcia swojego dotychczasowego biznesu związanego z usługami ślubnymi. Samochód jest znany w okolicy, poświęciłem dużo czasu, aby odpowiednio go rozreklamować. Jego najważniejszym atutem jest jednak „poczta pantoflowa”, otrzymuję zamówienia od osób, które samochód widziały lub słyszały o nim. Moja praca włożona w stworzenie reputacji samochodu jest GRATIS!

Oglądanie auta po wcześniejszym uzgodnieniu - na co dzień pracuję w Warszawie.

Gorąco polecam i zapraszam do zakupu. Auto robi ogromne wrażenia na wszystkich, każdy chciałbym takim autem podróżować w najważniejszym dniu swego życia.

P.S. Dziękuję za przeczytanie opisu, długi, ale musiałem napisać to wszystko:)


Zdjecia:

http://iledzisiaj.pl/images/com_adsmanager/ads/49501a.jpg

http://iledzisiaj.pl/images/com_adsmanager/ads/49501b.jpg

http://iledzisiaj.pl/images/com_adsmanager/ads/49501c.jpg

http://iledzisiaj.pl/images/com_adsmanager/ads/49501d.jpg
POZDRAWIAM i ZAPRASZAM!
dunda92
dunda92

Imię : Mateusz
BMW: : E34 MILF :D
Liczba postów : 5
Dołączył : 05/06/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach